Netwerkswitch modules

Netwerkswitch modules

Producten 1-10 van 23

Van hoog naar laag sorteren
Pagina
Tonen als Lijst Foto-tabel
  1. Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module network switch module

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 3810M 4-port Stacking Module, Aruba 3810M, 148,6 x 85,9 x 26,2 mm, 260 g Lees verder
    SKU: JL084A
    € 1.394
  2. SonicWall 02-SSC-8390 network switch module 2.5 Gigabit Ethernet

    SonicWall 02-SSC-8390, 2.5 Gigabit Ethernet, 850 nm, 25 Gbit/s Lees verder
    SKU: 02-SSC-8390
    € 472
  3. Cisco C9400-LC-48U= network switch module Gigabit Ethernet

    Cisco C9400-LC-48U=, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 1588, IEEE 802.1as, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz,..., 823000 uur, -5 - 45 °C, -40 - 70 °C Lees verder
    SKU: C9400-LC-48U=
    € 8.425
  4. Cisco NIM-ES2-4= network switch module Gigabit Ethernet

    Cisco NIM-ES2-4=, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 100BASE-TX, 1000BASE-TX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3x, Cisco 4000 Series, SNMPv1, v2, v3, IGMP Lees verder
    SKU: NIM-ES2-4=
    € 612
  5. Cisco C9300-NM-8X= network switch module 10 Gigabit Ethernet

    Cisco C9300-NM-8X=, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, Cisco Catalyst 9300 Lees verder
    SKU: C9300-NM-8X=
    € 1.694
  6. Cisco C3850-NM-2-10G= network switch module 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet

    Cisco C3850-NM-2-10G=, 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000,10000 Mbit/s, 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850, 2 x 1GE RJ-45 2 x 10GE RJ-45 Lees verder
    SKU: C3850-NM-2-10G=
    € 3.185
  7. Cisco C9300-NM-2Y network switch module

    Cisco C9300-NM-2Y, Cisco Catalyst 9300 Series Lees verder
    SKU: C9300-NM-2Y=
    € 2.437
  8. Cisco A900-IMA2Z= network switch module 10 Gigabit Ethernet

    Cisco A900-IMA2Z=, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, SFP+, Cisco ASR 900 Lees verder
    SKU: A900-IMA2Z=
    € 3.756
  9. Cisco C9200-NM-4X= network switch module 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

    Cisco C9200-NM-4X=, 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s Lees verder
    SKU: C9200-NM-4X=
    € 1.327
  10. Cisco C3650-STACK-KIT= network switch module Gigabit Ethernet

    Cisco C3650-STACK-KIT=, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 3650-24, 3650-48 Lees verder
    SKU: C3650-STACK-KIT=
    € 1.791

Producten 1-10 van 23

Van hoog naar laag sorteren
Pagina
Tonen als Lijst Foto-tabel