Onderdelen & -accessoires

Onderdelen & -accessoires

Producten 1-10 van 253

Van hoog naar laag sorteren
Tonen als Lijst Foto-tabel
  1. Microchip Technology PD-9001GR/AT/AC-EU PoE adapter & injector

    Microchip Technology PD-9001GR/AT/AC-EU Lees verder
    SKU: PD-9001GR/AT/AC-EU
    € 96
  2. TP-Link TL-SM5310-T netwerk transceiver module Vezel-optiek 10300 Mbit/s SFP+

    TP-Link TL-SM5310-T, Vezel-optiek, 10300 Mbit/s, SFP+, 100 m, 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3bz Lees verder
    SKU: TL-SM5310-T
    € 65
  3. Allied Telesis AT-SPLX10A netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

    Allied Telesis AT-SPLX10A, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 10000 m, 1310 nm Lees verder
    SKU: AT-SPLX10A
    € 150
  4. Cisco C9500-NM-2Q= network switch module 40 Gigabit Ethernet

    Cisco C9500-NM-2Q=, 40 Gigabit Ethernet, 40000 Mbit/s, QSFP+, Catalyst 9500 Lees verder
    SKU: C9500-NM-2Q=
    € 3.919
  5. StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T

    StarTech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module koper -10GBASE-T MSA conform RJ45 SFP+ module 30m met CAT6a 10Gbps Lees verder
    SKU: 813874B21ST
    € 250
  6. Cisco GLC-LH-SMD netwerk transceiver module 1000 Mbit/s SFP 1300 nm

    Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, PC, LH, LX, 10000 m, 1300 nm Lees verder
    SKU: GLC-LH-SMD=
    € 652
  7. NETGEAR APM408F-10000S network switch module 10 Gigabit Ethernet

    NETGEAR APM408F-10000S, 10 Gigabit Ethernet, 1000,10000 Mbit/s, SFP+, 10 Gbit/s, Netgear M4300 Lees verder
    SKU: APM408F-10000S
    € 646
  8. Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T netwerk transceiver module 1000 Mbit/s

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP RJ45 T, 1000 Mbit/s, SFP, 100 m Lees verder
    SKU: J8177D
    € 221
  9. QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX netwerk transceiver module 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

    QNAP TRX-10GSFP-SR-MLX, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, SR, 300 m, 850 nm Lees verder
    SKU: TRX-10GSFP-SR-MLX
    € 140
  10. StarTech.com Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module HP JD119B compatibel SM LC 10 km

    StarTech.com HP JD119B compatibel SFP Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module SM LC 10 km 1310 nm- DDM / DOM Lees verder
    SKU: JD119BST
    € 67

Producten 1-10 van 253

Van hoog naar laag sorteren
Tonen als Lijst Foto-tabel