Netwerk media converters

Netwerk media converters

Producten 1-10 van 45

Van hoog naar laag sorteren
Tonen als Lijst Foto-tabel
  1. Digitus DN-82160 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

    Digitus DN-82160, 1000 Mbit/s, 100Base-TX, 1000Base-TX, 1000Base-LX, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s Lees verder
    SKU: DN-82160
    € 128
  2. Digitus DN-652103 netwerk media converter 1000 Mbit/s Zwart

    Digitus DN-652103, 1000 Mbit/s, 100Base-TX, 1000Base-TX, 1000Base-X, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, 100BASE-TX, 1000BASE-TX Lees verder
    SKU: DN-652103
    € 120
  3. ACT AC4450 Gigabit SFP Media Converter

    Gigabit SFP Media Converter Lees verder
    SKU: AC4450
    € 36
  4. Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX netwerk media converter 1310 nm

    Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX, 10000 m, 1310 nm, SMF, -28 dB Lees verder
    SKU: GLC-FE-100LX=
    € 387
  5. StarTech.com PoE+ Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter 0W SFP naar RJ45 Single Mode/Multi Mode Gigabit Fiber naar Koper Compact design IP-30/ -40°C tot +75°C

    StarTech.com PoE+ Industrial Fiber to Ethernet Media Converter 60W SFP to RJ45 Single Mode/Multi Mode Gigabit Fiber naar Koper Compact Design IP-30/ -40 to +75°C (IMC1GSFP60W) Lees verder
    SKU: IMC1GSFP60W
    € 246
  6. StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah

    StarTech.com OAM managed gigabit Ethernet glasvezel-mediaconverters multi-mode LC 550 m voldoet aan 802.3ah Lees verder
    SKU: ET91000LCOAM
    € 271
  7. StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s

    StarTech.com Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m 1000 Mbit/s Lees verder
    SKU: ET91000SC2
    € 195
  8. € 203
  9. StarTech.com MCMGBSCSM10 netwerk media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Single-mode Zwart

    StarTech.com MCMGBSCSM10, 1000 Mbit/s, 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 100Base-LX, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s Lees verder
    SKU: MCMGBSCSM10
    € 191
  10. StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf

    StarTech.com Gigabit ethernet glasvezelmediaconverter met open SFP-sleuf Lees verder
    SKU: ET91000SFP2
    € 171

Producten 1-10 van 45

Van hoog naar laag sorteren
Tonen als Lijst Foto-tabel